Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,458 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Manaj, dy golat qe derguan Interin ne finale

Inter Club Staff

Manaj arriti qe te dergonte Inter Primavera ne finalen e Kupes se Italise sot.

Tranjeri i tij Vechi, e kishte thene edhe para ndeshjes: “Pres shume nga Manaj” dhe talenti shqipar nuk e la ne balte: Shenoi dy gola per Interin duke e derguar keshtu ne finale.

Keto dy gola dhe kjo ndeshje ishte shume e rendesishme per Manaj sepse edhe sic u shpreh ai vete, kishte nevoje te luante dhe per minuta ne kembe. Gjithsesi ai e perseriti se e ndjen veten pjese e skuadres se pare por nuk i vjen aspak keq te jape ndihmen e tij edhe per Primaveren.

Kjo eshte e dhe video e dy golave te tij: 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.