Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,805 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Mauro Icardi, 19 vjec dhe ka shenuar 10 gola ne sezonin e tij te pare ne Serie A

VIDEO – Mauro Icardi, 19 vjec dhe ka shenuar 10 gola ne sezonin e tij te pare ne Serie A
Inter Club Staff

Mauro Icardi, eshte pikerisht ky lojtar nje nga zbulimet me te medha te Serie A kete sezon. Italo-Argjentinasi i ka cmendur te gjithe me Sampdorian e tij me 10 golat qe ka shenuar, gje qe nuk e priste pothuajse askush. Pikerisht per kete fakt, per moshen e tij te re dhe talentin te cilin e ka treguar ne fushe terhoqi vemendjen e Interit, i cili e prenontoi qe ne muajt e pare te vitit 2013.

Qe te njiheni me mire, antari i Inter Club Albanias, Adonis Rexha ka pergatitur per ju nje video me te gjithe golat e Mauro Icardit ne Serie A kete sezon. Shikim te kendshem!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.