Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,400 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Mberritja e skuadres ne Pinzolo!

VIDEO – Mberritja e skuadres ne Pinzolo!
Inter Club Staff

Pamje te mrekullueshme ato te mberritjes se ekipit ne Pinzolo. Nje mori tifozesh presin skuadren ne momentin qe ata vijne, dhe sapo shkel i pari fillojne ovacionet.

Interi, si ne dy sezonet e fundit ne Pinzolo zhvillon grumbullimin parasezonal, ku tranjeret mundohen te hedhin idete e sezonit te ri ne fushe, por edhe provohen blerjet e reja.

Video me pamjet e mberritjes se skuadres e keni pak me poshte:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.