Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,502 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Momentet me te mira dhe goli i Gabigol ndaj Linense

VIDEO – Momentet me te mira dhe goli i Gabigol ndaj Linense
Inter Club Staff

Dje Gabigol e ka nisur ne menyren me te mire 2017: ai ka shenuar golin e pare keshtu me bluzen e Interit, edhe pse ne nje miqesore ne turneun e Marbellas, ne Spanje. 

Braziliani eshte dukur shume mire ne fushe dhe teper i lumtur, aq sa ka festuar edhe golin sikur te kishte shenuar ne nje ndeshje te vertete.

Ne videon me poshte, mund te shikoni ne permbledhje te gjithe momenteve te tij dje si dhe golin e shenuar nga ai.

VIDEO:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.