Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 30, 2020

Scroll to top

Top

1,213 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Momenti kur Brozovic ndal goditjen e denimit te Suarez ben xhiron e botes: ja pamjet!

VIDEO – Momenti kur Brozovic ndal goditjen e denimit te Suarez ben xhiron e botes: ja pamjet!
Inter Club Staff

Interi humbi 2-0 ne fushen e Barcelones ndeshjen ne trete ne grupin e Champions League duke mbetur ne kuoten e 6 pikeve.

Nga ajo qe zikalterit dhane ne fushe, kishte shume gjera per te mbajtur mend por me te vertete qe nje nderhyrje si ajo e Brozovic ne rastin e goditjes se denimit te Suarez do te mbahet mend gjate.

Ishte nje moment teper i vecante por edhe aq gazmor sepse duke pare edhe faktin qe Brozovic njihet gjeresisht si Epic Brozo, ai moment eshte quajtur si nje “Epic Moment”.

Gjithcka lindi kur Suarez gjuajti tokaz nje goditjen dhe Brozovic u shtri poshte murit duke nuhatur gjithcka dhe duke ndalur goditjen.

Image may contain: one or more people and people playing sport

Ku moment ka bere xhiro ne rrjeteve sociale duke u shperndare gjithandej.

Ne po e sjellim tek ju nga disa kende dhe video te ndryshme te postuara neper rrjete sociale te cilat mund ti shikoni me poshte:

VIDEO E MOMENTIT NGA PERPARA:

VIDEO E MOMENTIT NGA NJE KEND TJETER:

VIDEO E MOMENTIT NGA PRAPA PORTE:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.