Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

135 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(Video) Moratti: “Inter, 105 vjet plot me aventura!”

(Video) Moratti: “Inter, 105 vjet plot me aventura!”
Inter Club Staff

Massimo Moratti eshte intervistuar nga Inter Channel per 105 vitet e tij tek Interi. Presidenti ka folur per avanturat e tij ne drejtim te zikalterve qe ne diten e pare e deri me sot. Nderkohe qe videon e keni ne fund te ketij artikulli po shkeputim nje pjese nga intervista e tij qe eshte me te vertete e bukur e cila i drejtohet tifozerise zikalter: “Tifozi i Interit ndihet gjithmone pronar i Interit, dhe kjo tek une nuk krijon asnje problem sepse edhe une kur isha thjesht nje tifoz e beja nje gje te tille. Ben mire qe ndihet keshtu sepse ndenjat jane me te rendesishme se sa parate qe un hedh ne kete klub. Bukuria e Interit te ben per vete e te ben ta dashurosh deri ne pafundesi. Kjo eshte nje gje jashtezakonisht e bukur.”

Pak me poshte keni edhe videon e Massimos, Presidentit tone te nderuar:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.