Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

584 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Nagatomo super assist me Galatasary dhe me pas nje gol i mrekullueshem nga Gumus

VIDEO – Nagatomo super assist me Galatasary dhe me pas nje gol i mrekullueshem nga Gumus
Inter Club Staff

Eshte kthyer ne mode tashme qe lojtaret e Interit kur largohen ne nje kampionat tjeter ne nje skuader te re, te shkelqejne. 

E njejta gje me sa duket vlen edhe per Yuto Nagatomon qe kaloi nga Interi tek Galatasary ne ditet e fundit te merkatos se janarit.

Japonezi kerkonte te luante dhe kete gje Interi nuk mund t’ja ofronte dot, keshtu qe Turqia ishte destinacioni qe do e dergonte edhe ne boteror me kombetaren e tij.

Galatasaray, sipas raportimeve ne Turqi ka si qellim ta bleje ate dhe po negocion prej kohesh me Interin.

Por le te kthehemi tek assist qe Nagatomo ka dhene pikerisht dje per shokun e skuadres Gumus, qe shenoi nje gol te mrekullueshem me gjysem rrafishate.

Kjo eshte edhe video e golit:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.