Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,773 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(VIDEO) Oba Oba Martins mund Thohir

(VIDEO) Oba Oba Martins mund Thohir
Xhorxh Gellci

Kishte edhe pak Inter ne sfiden e mengjesit te sotem mes Seattle Sounders dhe DC United. Nga nje ane Obafemi Martins, ne debutimin me Seattle, dhe nga ana tjeter skuadra ne pronesi te Erick Thohir, manjatit indonezian qe po negocion per blerjen e aksioneve te Interit.

Fitorja ka shkuar tek Seattle fale nje dopiete te nigerianit ish-zikalter. Oba Oba ka shenuar ne minutat 20′ dhe 90′, duke perfituar nga mbrojtja e dobet e skuadres nga Washington dhe eshte shpallur dhe Lojtari i Ndeshjes. Me kete humbje DC United ngelet i fundit ne Konferencen Lindore.

Me poshte keni videon e intervistes me Martins ku jepen dhe dy golat e tij:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.