Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

670 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Perisic shenon nga gjuajtja e lire me Kroacine! Brozo luan per 30 minuta dhe…

VIDEO – Perisic shenon nga gjuajtja e lire me Kroacine! Brozo luan per 30 minuta dhe…
Bujar Berishaj

Kroacia e Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic sot ka luajtur nje ndeshje miqesore me Senegalin.

Sulmuesi zikalter e nisi ndeshjen nga fillimi kurse Brozovic ishte ne pankine per t’u futur pastaj me vone ne pjesen e dyte.

Senegali kaloj ne avantazh mirepo Perisic u perkujdes qe t’i barazoj shifrat ne 1-1 pas nje gjuajtje te lire e cila u devijua nga njeri prej lojtareve senegalez per te perfunduar ne rrjete. Brozovic luajti rreth gjysme-ore loje.

Kjo eshte video e ndeshjes dhe golin mund ta shihni ne minuten 4:30.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.