Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,414 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Pjesa e Pare, Inter-Cittadella 2-0, golat e ndeshjes

VIDEO – Pjesa e Pare, Inter-Cittadella 2-0, golat e ndeshjes
Xhorxh Gellci

Mbyllet pjesa e pare Inter-Cittadella me rezultatin 2-0, nderkohe qe skuadra kundershtare po luan me 10 lojtare, per shkak se Pecorini ka shkaktuar penallti si lojtar i fundit dhe eshte ndeshkuar me te kuq. Ketu mund te shikoni golat e Jonathan dhe Palacio (me penallti) ne pjesen e pare, nderkohe qe ne pjesen e dyte pritet futja ne loje Kovacic.


© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.