Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,107 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Radja Nainngolan, ja nje video me aftesite e tij!

VIDEO – Radja Nainngolan, ja nje video me aftesite e tij!
Inter Club Staff

Radja Nainngolan eshte nje nga pistat e nxehta te Interit kete sezon.

Zikalterit e kerkojne me ngulm Belgun, dhe gjithashtu Mazzarri e quan si nje nga pikat kyce mbi te cilat ai do te ndertoje Interin e ri. Nje Inter i cili do te kishte ne mesfushe Kovacic, Nainggolan, Guarin dhe Cambiasso do te friksonte kedo. Por asgje nuk eshte e thjeshte per te arritur tek ai, dhe pengesa kryesore quhet Cellino. Presidenti i Cagliarit nuk ka ndonje deshire ta shese, dhe per kete arsye nuk zbret poshte kerkeses se tij prej 15 milion euro. Ne gare per te eshte edhe Roma.

Me poshte keni nje video treguese, ne te cilen mund te njiheni me mire me aftesite e Radja-s:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.