Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 23, 2020

Scroll to top

Top

3,583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Rastet dhe golat e ndeshjes Chelsea-Inter

VIDEO – Rastet dhe golat e ndeshjes Chelsea-Inter
Andi Prifti

Mbaroi me nje humbje 2-0 miqesorja e Interit kunder Cheleat te Mourinhos. Zikalterve u shenuan golin e pare ne 13′ nga Oscar pas nje kundersulmi. Goli i dyte erdhi ne 28′ nga pika e bardhe e nje penalltie inekzistente (faull i Pereira mbi Moses jashte zone) dhe shenohet nga Hazard. Ne 58′ Hugo Campagnaro perjashtohet nga loja me karton te kuq pas nje faulli mbi John Terry. Pavaresisht se luanim me 10 lojtare, Interi vazhdoi te krijonte raste. Ja rastet me te rendesishme te ndeshjes dhe golat:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.