Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,496 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Rastet dhe golat e ndeshjes Inter-Valencia

VIDEO – Rastet dhe golat e ndeshjes Inter-Valencia
Andi Prifti

Nje moment i veshtire dhe nje ndeshje pak bindese nga ana e djemve te Mazzarrit ne ndeshjen e djeshme kunder Valencias.

Ja rastet dhe golat e ndeshjes:

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.