Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

3,430 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Sassuolo 0-7 Inter: Te rishohim goleaden zikalter

VIDEO – Sassuolo 0-7 Inter: Te rishohim goleaden zikalter
Andi Prifti

Nje goleade historike. Interi nuk kishte fituar kurre 0-7 ne transferte. Sot, ne Reggio Emilia, zikaltrit kane turperuar lojtaret e Di Francesco. Per ne kane shenuar Palacio, Taider, dy here Milito, Cambiasso, Alvarez dhe nje autogol i shenuar nga Pucino.

Te rishohim te gjithe golat e zikalterve:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.