Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

356 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO SPECIALE – Lojtaret e Interit dhe Spalletti falenderojne tifozet zikalter: per te mos u humbur!

Inter Club Staff

Nese vjen puna tek tifozet, Interi eshte skuadra kampione ne Serie A.

Tifozet zikalter kane numrin me te larte te prezencave kete sezon ne Itali.

Mesatarja me e larte eshte ajo e tifozeve te Interit,  te cilet kane kapur kuoten e 57.000 mije tifozeve per ndeshje por qe eshte nje numer qe pritet te rritet pas vales se madhe te tifozeve ne ndeshjen e sotme ndaj Sassuolos.

Kjo eshte foto e postuar sot nga Gazzetta dello Sport me mesataren e tifozeve oper cdo klub ne Serie A ku kryeson dukshem Interi, me 5000 mije tifoze me shume per ndeshje se Interi.

No automatic alt text available.

Klubi zikalter, pikerisht nepermjet Gazzetta dello Sport ka dashur te falenderoje tifozet e saj, duke blere nje faqe te Gazzettes ku i ka falenderuar publikisht duke shkruar:

Jemi publiku i pare i Italise,  

me me shume se 1 milione tifoze

prezent ne San Siro kete sezon! 

Edhe nje here,

FALEMINDERIT!

FC INTERNAZONALE MILANO.

Nderkohe, kjo eshte faqja e Gazzettes sot:

Image may contain: text

Por nuk ndalet me kaq, sepse skuadra zikalter dhe lojtaret e saj kane pergatitur disa video per te falenderuar tifozet zikalter.

Qe tek Spalletti e deri tek Icardi kane bere nga nje video per te falenderuar tifozet per pjesemarrjen dhe mbeshtetjen e tyre gjate gjithe sezonit.

Kjo eshte video qe nuk duhet humbur, sepse eshte per te gjithe tifozet, sidomos perpara ndeshjes  se fundit te Serie A ne Meazza per kete sezon:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags