Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,246 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Stervitja e mengjesit e dates 12 Korrik me audio reale

VIDEO – Stervitja e mengjesit e dates 12 Korrik me audio reale
Xhorxh Gellci

Ne videon e me poshtme, mund te shikoni stervitjen e skuadres per mengjesin e dates 12 korrik me audio reale, ku pamjet jane nga ndeshja ne familje dhe sillen nga Inter Channel. Pothuajse te gjithe lojtaret marrin pjese ne te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.