Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 22, 2020

Scroll to top

Top

993 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Stervitja ne Appiano: Radja Nainggolan shenon nje super gol, kamera nuk e ndjek dot…

VIDEO – Stervitja ne Appiano: Radja Nainggolan shenon nje super gol, kamera nuk e ndjek dot…
Inter Club Staff

Sot pasdite Interi ka vazhduar pergatitjet e sezonit te ri ne Appiano Gentile.

Aty eshte zhvilluar nje ndeshje e ndare me dy skuadra ku skuadra me pantallonat e zeza ka qene e perbere nga: Padelli; D’Ambrosio, De Vrij, Ranocchia, Dalbert; Gagliardini, Emmers; Politano, Nainggolan, Candreva; Martinez.

Nderkohe, pjesa e mbetur e lojtareve kane qene ne skuadren kundershtare. Pas kesaj ndeshje, jane zhvilluar disa ushtrime pa top.

Por ai qe ra ne sy sot ka qene belgu Radja Nainggolan qe me te vertete dhuroi per tifozet e pranishem nje predhe te vertete dhe nje super gol.

Radja nuk u mendua dy here per te gjuajtur nje top qe i erdhi ne ajer duke bere qe ata pak tifoze prezent te ekzaltoheshin.

Gjuajtja ishte aq e forte sa kamera per nje moment nuk arriti ta ndjeke dot.

Me pas, pas ndeshjes se futbollit u luajt edhe nje ndeshje e shkurter rregbije.

Nderkohe, kjo ka qene video e golit te Nainggolan:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.