Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

662 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Super gol i Jovetic me Monaco: thjesht fantastik!

VIDEO – Super gol i Jovetic me Monaco: thjesht fantastik!
Inter Club Staff

Tashme eshte bere mode qe ish-lojtaret e Interit te shkelqejne ne skuaderat e tyre te reja. 

Lista e lojtareve te larguar nga klubi zikalter dhe qe po bejne mire me klubet respektive eshte e gjate: Kondogbia, Joao Mario, Gabigol por edhe Jovetic.

Malazezi eshte transferuar tek Monaco ne France dy dite perpara perfundimit te merkatos se veres per shifren e 12 milione eurove dhe ai eshte kthyer ne nje titullar tek skuadra mbreterore franceze.

Image result for jovetic monaco

Ai dje ka shenuar golin e fitores per skuadren e tij ndaj Lille ne fitoren 2-1 ku shenoi me nje parabel shume te bukur.

Goli eshte ekzekutuar me aq mjeshteri nga ana e Jovetic sa e ka bere te duket si gjene me te thjeshte ne bote.

Por le te leme komentet dhe te shikojme golin.

Kjo eshte video: 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.