Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

6,331 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Te shijojme edhe njehere rastet dhe golat e Inter-Lazio 3-0 me komentin e Scarpinit, Caressas dhe Recalcatit!

VIDEO – Te shijojme edhe njehere rastet dhe golat e Inter-Lazio 3-0 me komentin e Scarpinit, Caressas dhe Recalcatit!
Inter Club Staff

Interi dje fitoi dhe bindi. Tashme zikalterit ndodhen ne nje moment teper pozitiv dhe ne tre ndeshjet e fundit kane arritur te marin po kaq fitore ne Serie A. 

Nje perle e Banega dhe dy gola nga Icardi (qe rrezikoi te bente tripleten) derguan keshtu ne tapet Lazion, nje skuader qe eshte nje nga me te mirat ne Serie A kete vit, por djemte e Piolit diten si ta shtrinin ne tapet skuadren kryeqytetase.

Le te shijojme edhe njehere ndeshjen me rastet dhe golat e saj ne komentin e Roberto Scarpinit, komentatorin e famshem te Inter Channel, ne komentin e Fabio Caressas se Sky si edhe me komentin e te cmendurit zikalter Christian Recalcati.

INTER – Lazio 3-0 me komentin e Scarpinit:

INTER – Lazio 3-0 me komentin e Caressas:

INTER – Lazio 3-0 me komentin e Christian Recalcatit:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.