Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,579 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Thohir largohet nga Armani Hotel ne Milano i veshur zikalter

VIDEO – Thohir largohet nga Armani Hotel ne Milano i veshur zikalter
Xhorxh Gellci

Erick Thohir eshte larguar nga Milano sot ne mengjes. I ndjekur nga gazetaret dhe fotografet e shumte, i veshur me ngjyra zikalter, Erick Thohir ka pershendetur dhe ka hipur ne makinen e tij, duke premtuar se do te kthehet shpejt.

Me poshte keni videon e ketij momenti:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags