Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 2, 2021

Scroll to top

Top

2,872 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Tifozi i Arsenal ndjek autobuzin e skuadres per 8 kilometra dhe pastaj lojtaret…

VIDEO – Tifozi i Arsenal ndjek autobuzin e skuadres per 8 kilometra dhe pastaj lojtaret…
Inter Club Staff

Nje skene shume simpatike ka ndodhur ne Vietnam gjate turneut veror te Arsenalit. Gjate kalimit te autobuzit se Gunersave, nje tifoz nuk ka mundur te rezistoje dot, dhe ka nisur te ndjeke autobuzin e ekipit te zemres me vrap per 5 milje (8 kilometra). Lojtaret atehere, e kane pare sforcon qe ai po bente per ta, dhe i kane thene shoferit te ndaloje qe ta fusnin brenda ne autobuz me ta. Per te shume foto dhe autografe ne bluzen e tij. Nje gjest shume i bukur i Arsenalit.

Shume do deshironin te ishin ne vendin e tij, tek autobuzi i skuadres se zemres…

Video eshte pak me poshte…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags