Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

860 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Vizita e presidentit dhe stervitja e mengjesit e dates 15 korrik

VIDEO – Vizita e presidentit dhe stervitja e mengjesit e dates 15 korrik
Xhorxh Gellci

Tanime jane bere te zakonshme stervitjet e dyfishta me intensitet te larte qe Walter Mazzarri dhe stafi i tij po i bejne skuadres ne Pinzolo. Gjithsesi dita e djeshme, pervec stervitjes ka patur edhe nje tjeter te vecante: viziten e presidentit zikalter, Massimo Moratti. Tifozi nr. 1 Interist ka shkuar te takoje skuadren per here te pare kete sezon te ri, dhe pasi ka pershendetur te gjithe stafin dhe lojtaret, ka qendruar per te ndjekur zhvillimin e stervitjes te mengjesit.

Videoja e meposhtme, e sjelle nga Inter Channel, jep sekuenca te vizites te Presidentit dhe te stervitjes te lojtareve:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.