Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

689 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Wanda Nara dhe festimet e saj te cmendura dje gjate golave te Interit

VIDEO – Wanda Nara dhe festimet e saj te cmendura dje gjate golave te Interit
Inter Club Staff

Wanda Nara eshte pare gjithmone si ajo gruaja-agjente qe i prish pune klubit. 

Por pavarsisht paragjykimit te madh ndaj saj qe lind qe heret me historine me Maxi Lopez, ajo ka ditur gjithmone se si te mbroje Icardin perpara mediave por gjithashtu ka treguar edhe anen e saj te tifozes se zjarrte sa here ka pasur mundesi.

Jo vetem dje perpara emisionit TIKI-TAKA (videon mund ta shikoni me poshte), por edhe video te ndryshme qe qarkullojne nga stadiumi shihet nja Wanda Nara totalisht e cmendur ne golat e Interit dhe pothuajse feston cdo gol njesoj: edhe ato qe shenon Maurito por edhe ato qe shenojne shoekt e Mauritos.

Mbase per kete ka ndikuar edhe fakti qe Icardi eshte kapiten por me siguri edhe ndenja qe Icardi ka per ngjyrat zikalter.

Wanda ne disa momente ka arritur edhe deri aty sa te derdhe lot per Interin: mos shkoni shume larg, mjafton te shikoni videon kur ajo feston me Icardin derbin e fundit te fituar ndaj Milanit.

Icardi shkon ta kerkoje tek ulesja e saj afer fushes se lojes dhe menjehere ne lot te dy dhe nje perqafim qe shume veta nuk e kane harruar ende.

Gjithesesi, ndonjehere fjalet jane te teperta dhe duhen lene imazhet te flasin.

Kjo eshte video e Wandes gjate ndeshjes se djeshme ndaj Lazios ku duket jo si nje tifoze e thjeshte por nje ultrase e mirefillte:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.