Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

922 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vidic rikthehet me Udinesen: Titullar? Nderkohe rekuperohen edhe dy lojtare por ka mister…

Vidic rikthehet me Udinesen: Titullar? Nderkohe rekuperohen edhe dy lojtare por ka mister…
Inter Club Staff

Dite pushimi sot ne shtepine Interi por nga neser do te fillohet te mendohet seriozisht per sfiden ndaj Udineses, ekip i cili drejtohet nga nje tranjer shume i dashur per Interistat, nga Andrea Stramaccioni.

Ne ndeshjen kunder friulaneve, sipas asaj qe tregon Gazzetta dello Sport, mund te rikthehet ne dispozicion Vidic i cili mund te luaje edhe ne formacion. Nderkohe do te rikthehen edhe dy lojtare te tjere pervec Serbit: Nagatomo dhe Jonathan. Per sa i perket Hernanes ka akoma shume mister rreth gjendjes se tij, e pritet te jete i gatshem vetem ne transferten e Verones te henen ndaj Chievos.

Giornata di riposo in casa Inter, ma da domani si comincerà a pensare alla gara contro l’Udinese dell’ex Stramaccioni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.