Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

460 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vieri lavderon Lukaku, por Cassano nuk eshte dakord: “Do ta shohesh qe do filloje te vuaje: sapo te…”

Vieri lavderon Lukaku, por Cassano nuk eshte dakord: “Do ta shohesh qe do filloje te vuaje: sapo te…”
Inter Club Staff

Ashtu si eshte bere tradite tashme, diten e hene transmetohet online emisioni i Bobo Vierot ne Bobo TV (Twitch).

Christian Vieri kesaj radhe, kishte perseri te ftuar Antonio Cassanon de tema kryesore e diskutimit natyrisht qe ka qene derbi.

Nder te tjera, Bobo eshte ndalur te Romelu Lukaku, duke thurur lavde per te medha per te dhe duke vleresuar paraqitjen e tij.

“Romelu per mua ne Europian me Belgjiken do te beje nje ose dy gola ne cdo ndeshje, eshte i papermbajtshem.”

“E keni pare filmin Unstoppable? Ashtu me duket ai mua. Me te vertete i pandalshem. I fundit e pesoi Romagnioli…”

Nderkohe, Cassano nuk ka qene aspak dakord me shokun e tij, dhe e ka kundershtuar menjehere per Lukakun.

“Shiko Bobo, do ta shohesh qe Lukaku do te filloje te vuaje shume shpejt. Sapo atij i dalin mbrojtesa te forte per ta markuar, ai humbet.”

“Shiko pak kur kishte ata kafshet nga menyra fizike ne Premier League se c fare ka bere. E ke pare se cfare ka bere ne Premier League? Prandaj, ai nuk do te shkelqeje ne Europian.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.