Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,411 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vilhena nje hap larg: Ausilio i ka dhene tashme ultimatum. Nderkohe kater skuadra…

Inter Club Staff

Pas Erkin dhe Banega, Interi eshte nje hap larg edhe nga Vilhena.

Kete gje e tregon Corriere dello Sport. Pavarsisht frazave te agjentit i cili ka thene gjate fundjaves “Tonny ka 7 oferta dhe do te mare nje vendim”, Interi ka fiksuar nje deadline per kete jave qe te mare vesh se cfare ka ndermend te beje Vilhena. Edhe nese do te thote po, Ausilio nuk eshte ende i sigurte nese do te qendroje tek Interi gjate sezonit te ri apo jo sepse Udinese, Sampdoria dhe Bologna jane te gatshme ta huazojne, zbulon Corriere dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.