Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

786 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Villas-Boas zbulon: “Interin e lash per nje motiv. Me Mourinhon..”

Villas-Boas zbulon: “Interin e lash per nje motiv. Me Mourinhon..”
Inter Club Staff

Nga faqet e gazetes se perditeshme Britanike Mirror, vijne tek ju fjalet e Andre Villas-Boas, i cili ka folur edhe per te famshmin largim te tij nga Interi per tu bere nje tranjer profesionist.

Ja fjalet e tranjerit aktual te Tottenham: “U largova nga Interi edhe pse beja pjese tek nje super staf, e di, por un doja te provoja veten dhe kualitetet e mia si nje tranjer. Ndihesha gati tashme. Me Mourinhon kam kaluar eksperienca fantastike dhe tmerresisht fituese!”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.