Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

641 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vlasic, Inter ben presing: ja situata…

Vlasic, Inter ben presing: ja situata…
Bujar Berishaj

Inter peshkon ne Kroaci dhe leviz per talentin e ri te Hajduk Split, eshte fjala per Nikola Vlasic sulmues krahu i ditelindjes 1997.

Portali kroat PortalOko qe klubi ka interesimin e nje klubi italian per lojtarin, per te folur pastaj hapur per Interin. Zikalterit do e dergonin fillimisht tek Primavera per tu ambientuar me futbollin italian. Flitet per nje shume prej 1 milion e gjysme gati per tu ofruar nga zikalterit, qe e ndjekin Vlasic prej kohesh.

Eshte heret te flitet per nje oferte zyrtare. Hajduk kerkon 2 milion kurse Inter pas Rapaic jr, mendon per kroatin Vlasic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.