Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

365 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zera nga UK – West Ham kerkon Kuzmanovic, ai pergjigjet ‘po’

Zera nga UK – West Ham kerkon Kuzmanovic, ai pergjigjet ‘po’
Andi Prifti

Eshte dhe West Ham mes skuadrave qe jane te interesuara per Zdravko Kuzmanovic, lojtar qe eshte ne dalje te Interit pas 6 muajsh jo shume entuziaste ne Milano. Shoqeria ZiKalter do t’i vleresoje te gjitha ofertat qe do te vjine per serbin dhe nga Hammerss vjen nje sondazh konkret. Perveç kesaj, siç raportohet nga siti anglez talkSPORT, Kuzmanovic eshte gati te perballoje nje eksperience te re ne Premier League duke pranuar praktikisht klubin e West Ham.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.