Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

716 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Voetbal International – Inter futet ne gare per Sebastien Haller

Bujar Berishaj

Shfaqet nje emer i ri per sulmin e Interit.

Sipas gazetes Voetbal International klubi zikalter eshte futur ne gare per 22-vjecarin Sebastien Haller, sulmues i Utrecht dhe Frances U-21 qe ka shenuar 25 gola ne kete sezon.

Lojtari, pervec Interit, ka terhequr edhe vemendjen e disa klubeve tjera europiane si: Ajax, Tottenham, Monaco, Bayer Leverkusen, Schalke 04 dhe Borussia Monchen. Lojtari ka kontrate me Utrecht deri me 2019.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.