Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,719 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vucinic deshion vetem Interin. Ai hoqi dore nga rroga aktuale per…

Vucinic deshion vetem Interin. Ai hoqi dore nga rroga aktuale per…
Inter Club Staff

Tek Juventusi ai fiton 3.2 milion euro ne sezon deri ne vitin 2015, por Mirko Vucinic ishte dhe eshte gati qe ta reduktoje kete shifer vetem e vetem qe te veshe bluzen zikalter. Sulmuesi Malazez duket se i intereson ende Interit, dhe zikalterit deshirojne ti ofrojne nje kontrate tre vjecare.

Mirko ne momentin e shkembimit me Guarin ishte i gatshem qe te firmoste nje kontrate me Interin deri ne 2016 per 2,2 milion euro ne sezon.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.