Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,469 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vucinic-Guarin, problemi quhet Thohir: Klubet ende larg!

Vucinic-Guarin, problemi quhet Thohir: Klubet ende larg!
Inter Club Staff

Nje burim i FcInter1908.it, shume afer tratatives Fredy Guarin ka shpjeguar se si po shkon tratativa qe do te dergoje Kolumbianin tek Juventus, per uebsajtin Italian: “Behet fjale per nje tratative me komplekse nga cfare mund ta imagjinonim ne fillim, edhe per faktin se Thohir eshte larg, ka shume konfuzion ne tratative dhe eshte akoma larg mbyllja perfundimtare.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags