Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

1,156 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Wallace, ja cfare po frenon Interin te mbylle marveshjen

Wallace, ja cfare po frenon Interin te mbylle marveshjen
Inter Club Staff

Gruan e ka tape por goten e do plot. Keshtu thote nje shprehje e vjeter Italiane, dhe keshtu po e ekzagjeron Chelsea i Jose Mourinhos me kerkesat per brazilianin Wallace. Zikalterit menduan meqe Chelsea nuk deshironte ta shiste, nuk do te kerkonte para per huazimin, por ata edhe duan para per huazimin, edhe nuk duan te japin opsion per shitjen.

Ne kete pike, Interi i ka vene ultimatum Chelseas, nese do na e japni Wallace, do e paguajme pa problem huazimin por vetem nese do te kemi te drejte blerje. Sepse nje huazim i thjeshte pa te drejte blerjeje ne te vertete nuk do te kishte shume sens.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.