Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,889 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Wanda: “Icardi nuk leviz nga Interi, klubi ka qene spektakolar ne drejtim te tij. Gjithmone ka…”

Wanda: “Icardi nuk leviz nga Interi, klubi ka qene spektakolar ne drejtim te tij. Gjithmone ka…”
Inter Club Staff

Wanda Nara, ka folur ne nje interviste per Fox Sports dhe ka treguar per te ardhmen e Mauro Icardit. Nje e ardhme qe do te jete perseri me shirita zikalter dhe me nje shirit ne krah.

“Ky episod mund te sjelle nje largim te Icardit nga Interi? Absolutisht jo. Mauro sapo ka rinovuar per 5 vite. Interi eshte sjelle ne menyre spektakolare me Mauron, i kane qendruar gjithmone prane. Une nuk kam absolutisht ndonje gje per te thene per sjelljen e Interit. Ka pasur shume klube mbi Mauron, por Interi i ka permiresuar kushtet qe Mauro te qendronte zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.