Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2020

Scroll to top

Top

735 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Wanda Nara: “Fjalet e renda te Spallettit? Nuk me interesojne sepse Mauro deshiron vetem qe te ndihmoje Interin.”

Wanda Nara: “Fjalet e renda te Spallettit? Nuk me interesojne sepse Mauro deshiron vetem qe te ndihmoje Interin.”
Inter Club Staff

Ajo si cdo te diele ne mbremje ka qene prezente tek emisioni televiziv Tiki Taka. 

Wanda Nara keshtu, edhe kesaj radhe nuk ka munguar dhe ka folur perseri per ish-kapitenin e Interit qe njekohesisht eshte bashkeshorti i saj por ajo ka folur edhe per perjashtimin e tij edhe per humbjen e Interit diten e djeshme ndaj Lazios:

“Gjithcka varet nga tranjeri. E pare nga brenda, situata eshte totalisht e ndryshme. Shikohej se si ai e shtynte skuadren si gjithmone.”

“Icardi i ka shume perzemer shoket e tij, nuk ka nevoje ta thote publikisht. Si ne ditet e shkuara, e njejta gje ndodhi edhe tek festa surprize e gruas se Gagliardinit. Ata jane ne pritje te femijes se pare. Ishin pothuajse te gjithe.”

“Reagimi pas fjaleve te Spallettit? Mauro eshte mesuar te degjoje shume gjera rreth tij, por perdor nje vesh te shurdhet dhe perqendrohet tek e ardhmja. Nuk e ka mendjen tek polemikat. Ai deshiron thjesht te shenoje dhe te ndihmoje Interin. Por as mua nuk me interesojne keto fjale, dua vetem te shoh Mauron te rikthyer.”

Me pas ajo ka ndaluar pak te kenga e publikuar nga ajo ‘Nerazzurri nel cuore’, qe ka prezantuar Wanden si kengetare: “A do e rikendoja? Patjter qe po.”

Nderkohe pyetjes nese e pret nje grumbullim te Icardit diten e merkure kunder Genoas, Wanda i eshte pergjigjur: “Natyrisht”.

Mbi raportin me publikun zikalter, ajo deklaroi: “Per momentin tek rikthimi pres qe te kete ngrohtesi nga tifozet ashtu si ne nje familje te madhe. Kjo gje nuk ka munguar kurre per mua dhe per Mauron tek Interi.”

Nje batute edhe per Gabriel Batistuta qe kishte folur ne ditet e kaluara per Mauriton: “Ai eshte nje atlet dhe nje person shume i mire e qe e do shume e gjithe Argjentina. Mauro qe i vogel deshironte te behej si ai.”

Nje koment mbi temen San Siro: “Nese do vendosja une, nuk do e prishja kurre. Eshte pamja e pare ne cdo zgjim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.