Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

465 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Wanda: “Rinovimi i Icardit? Ja cfare do te ndodhe edhe pse ai vlen cdo dite e me shume. E ardhmja…”

Wanda: “Rinovimi i Icardit? Ja cfare do te ndodhe edhe pse ai vlen cdo dite e me shume. E ardhmja…”
Inter Club Staff

Gruaja-agjente e kapitenit zikalter ka folur per Icardin dhe te ardhmen e tij.

Ja fjalet e Wandes per momentin e Icardit dhe te ardhmen e tij:

“Ferrero tha qe ilaci i Mauros jam une? (Qesh nderkohe) E njoh Ferreron, por une nuk kam lidhje me golat e Icardit…”

“Icardin e motivojne vershellimat? Nuk besoj, thjesht nuk i bejne asnnje efekt. Ai eshte shume i ftohte ne fushe.”

“A do te vazhdojne tifozet e Interit te zbaviten me Icardin per shume vite? Une nuk mund te parashikoj te ardhmen, por mund te them qe projekti i Interit na pelqen. Interi shume shpejt do te rikthehet ne maje.”

“A ka lidhje me qendrimin Champions? Keto vite kemi qe ndruar pa Champions, keshtu qe jo.”

“Cfare raporti ka Icardi me Brozovic dhe Perisic? Normal, si me te gjithe shoket e skuadres. Mauro nuk flet shume ne media per keto gjera, prandaj shpiken kaq shume gjera. Kush e njeh Mauron e di se cfare djali eshte ai.”

“Po flisni per rinovimin me Interin? Jemi shume te qete. Kemi besim tek rinovimin dhe shpesh here flasim me drejtorin sportiv te Interit per kete. Mbase ndonjehere i bej ndonje batute qe si pelqen, por e verteta eshte se Maurito cdo dite qe kalon vlen akoma me shume. Por ka qetesi ne ajer, jemi te qete, asnje tension.”

“Do te kete rritje rroge? Prandaj behen rinovimet, edhe per kete. Por skemi diskutuar gje ende. E verteta eshte se Icardi ndihet kapiten i kesaj skuadre dhe nuk e shikon veten diku tjeter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.