Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,412 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Wenger ben murin: “Podolski tek Inter? Nuk e kane seriozisht. Nje barcalete”

Wenger ben murin: “Podolski tek Inter? Nuk e kane seriozisht. Nje barcalete”
Bujar Berishaj

Ne konferencen e shtypit para ndeshjes me Southampton, Arsene Wenger flet per situaten e Lukas Podolski, dhe vazhdon te mohoj interesimin e zikalterve, madje me terme te renda:

“Dua qe Podolski te mbetet ketu me ne. Inter? Nje shaka, Inter nuk e ka seriozisht”.

Vazhdon nderkohe vullneti i Wenger per te zvogeluar avancimet e Inter per lojtarin gjerman, por ne oret e ardhshme mund te kete dicka ne lidhje me tratativen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.