Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,239 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Wenger: “Podolski? Per momentin nuk largohet askush. Ne janar kthehet Ozil dhe…”

Wenger: “Podolski? Per momentin nuk largohet askush. Ne janar kthehet Ozil dhe…”
Bujar Berishaj

Ne fund te ndeshjes kunder West Ham, ndeshje te cilen Arsenal e fitoi me rezultat 1-2, tekniku Arsene Wenger foli edhe per ceshtjen Lukas Podolski.

Lojtari gjerman ka qene edhe sot ne pankine ne Upton Park, perkunder mesazheve te derguara nga gjermani kampion bote ne oret e fundit. Kur u pyet drejperdrejt per ceshjten e Poldit, Wenger preferon te shpjegoj:

“Jo, nuk ka asgje konkrete per momentin”, por kur u pyet nese eshte i bindur ne qendrimin e gjermanit, tekniku francez replikoi per kthimin e Mesut Ozil pas nje ndalese te gjate: “Ne fillim te janarit do te jete ne dispozicionin tone, keshtu do te kete edhe me shume konkurrence ne sulm per nje vend titullari. Per momentin, askush nuk largohet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.