Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,906 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

WhoScored – Serie A Team of the Week: tre Interista!

WhoScored – Serie A Team of the Week: tre Interista!
Inter Club Staff

Kete jave qe lam pas kemi pare nje Inter bindes ne fushe, por jo vetem kaq: tre zikalter jane perfshire ne formacionin e javes nga WhoScored.com.

Nuk kane kaluar pa u vezhguar paraqitjet mjaft te mira te Danilo D’Ambrosio, Milan Skriniar dhe Mauro Icardi qe ndaj Atalantes kane rezultuar me te miret ne fushe. Njembedhjeteshja e kesaj jave perbehet edhe nga Rafael (Cagliari), Felipe (SPAL), Peluso (Sassuolo), Politano (Sassuolo), Nainggolan (Roma), Torreira (Sampdoria), Perotti (Roma) e Zapata (Sampdoria).  

Kjo eshte foto e formacionit:

Foto nga WhoScored.com

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.