Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

844 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

WM nuk ndryshon modul. Te lenduarit: situata…

WM nuk ndryshon modul. Te lenduarit: situata…
Bujar Berishaj

Walter Mazzarri e ka lene te lire sot skuadren nga stervitja e mengjesit.

Pas humbjes kunder Parmes mbreme, sot ne Appiano Gentile jane paraqitur disa lojtar qe kane pasur probleme fizike, apo qe jane ne rruge drejt rekuperimit (si Hernanes) si dhe ata qe po provojne te gjejne formen me te mire.

Ne prag te ndeshjes kunder Saint-Ettiene, tekniku toskan llogarit te rekuperoj Guarin, Nagatomo dhe Osvaldo, qe nga neser do kthehen me grupin. Sa i perket te tjerve nuk ka ndonje te re dhe duhet te pritet akoma. Sa i perket pjeses taktike Mazzarri nuk do te ndryshoj asgje: edhe ne France do te jete 3-5-2.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.