Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

796 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

WM provon me dy sulmues. Palacio tani po punon…

WM provon me dy sulmues. Palacio tani po punon…
Bujar Berishaj

Sky raporton se ne stervitjen e pare te javes pas barazimit ne Torino, Mazzarri do te filloj te mendoj per dy sulmues, qe nuk ka mundur t’i perdor ne debutimin per kete sezon ne Olimpico.

Palacio ne ditet e fundit te javes se shkuar ka punuar me shoket e tij. Ne ditet e ardhshme do te intensifikoj punen dhe duhet te jete ne dispozicion per ndeshjen e dyte kunder Sassuolos. Vetem te enjten, me 11, Mazzarri do te kete ne dispozicion edhe lojtaret qe do te kthehen nga kombetaret, si Guarin, qe tekniku duhet ta ri-vendos ne grup. Kolumbiani te pakten deri ne janar do te jete nje vlere e shtuar per mesfushen dhe sulmin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.