Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

770 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

WM, tani fokusi tek sulmi. Ne Islande me Icardin…

WM, tani fokusi tek sulmi. Ne Islande me Icardin…
Bujar Berishaj

Atletike dhe taktike me vemendje te madhe ne fazene sulmit, qe ka munguar ne ndeshjet e fundit, ne stervitjen e dyfishte te Interit sot thote SKY.

Ne sulm Kovacic dhe Hernanes duhet te gjejne formen me te mire. Braziliani mund te ndihmoj Icardin, dhe eshte me i favorizuar se Osvaldo, qe ka me pak minuta ne kembe dhe eshte testuar me Icardin. Botta ka asgjesuar lodhjen, Alvarez mund te jete, kurse Palacio eshte duke punuar akoma per tu kthyer ne forme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.