Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

376 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Xherdan Shaqiri eshte i Interit: Bayern Munich ka thene po!

Xherdan Shaqiri eshte i Interit: Bayern Munich ka thene po!
Inter Club Staff

Me ne fund mer fund telenovela qe zgjati disa dite, ajo e Xherdan Shaqirit tek Interi.

Zikalterit per te pasur zvicerianin munden konkurencen e ashper te Liverpool por deshira e lojtarit dhe deshira e Interit per ta blere lojtarin bene te mundur kalimin e tij tek Interi.

Bayern ka pranuar oferten e Interit 2 milione huazim plus detyrim blerje 15 milione euro. Ausilio e ka mbyllur kete marveshje me nje mjeshteri te vertete.

Shaqiri pritet te udhetoje drejt Milanos gjate dites se sotme ku do te zhvilloje edhe testet mjekesore e klubi zikalter do mundohet ta teseroje ne kohe per ndeshjen ndaj Genoas ne Meazza te dielen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.