Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 26, 2020

Scroll to top

Top

2,169 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Xherdan Shaqiri, mes Inter dhe Liverpool: situata…

Xherdan Shaqiri, mes Inter dhe Liverpool: situata…
Bujar Berishaj

Nje talent zviceran ne qender te deshirave: Xherdan Shaqiri.

Lojtari i Bayern Munich eshte ne agjenden e e shume klubeve evropiane, mbi te gjitha te Liverpool. Red shtyjne shume, dhe duan te mbyllin: ne pjate 14 milione euro cash, menjehere. Nga Italia eshte Inter, qe ofron nje huazim me obligim blerje me pagese te shtyr: zgjidhje qe mund te kenaq njejte Bayernin. Tani, topi kalon tek lojtari: ne Angli do te merrte me shume para, por do te kishte me pak siguri per te luajtur per shkak te konkurrences se madhe. Nderkohe tek Inter eshte e kunderta. Shaqiri ne evidence, ne kreshte te merkatos. Mes Premier League dhe Serie A…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.