Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 27, 2021

Scroll to top

Top

2,773 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zamorano dhe 9: ja perse e lashe numrin Ronaldo-s.

Zamorano dhe 9: ja perse e lashe numrin Ronaldo-s.
Ardis
  • On 01/10/2013, 15:46

Portali Ecuavisa.com publikon nje skenar humoristik se pse Zamorano e la numrin 9 te Interit ne favor te Ronaldos. Nike atehere ishte sponsor teknik i klubit ne vitin e dyte te Fenomenit, te cilit i kerkuan qe te ndryshonte numrin nga 10 te merrte 9 per te pasur mundesine te leshonin ne treg marken R9. Keshtu Zamorano ishte i detyruar te gjente nje zgjidhje dinake, e famshmja dredhi e 1+8 per te mbajtur numrin qe e kishte shoqeruar gjate gjithe karrieres se tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.