Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,276 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zamparini: “E ardhmja e Dybala do te mesohet brenda 15 ditesh”

Zamparini: “E ardhmja e Dybala do te mesohet brenda 15 ditesh”
Bujar Berishaj

Nje nje interviste per Giornale di Sicilia, presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini ka zubluar te reja te rendesishme sa i perket te ardhmes se Paulo Dybala:

“Jane te pakten tre ekipe te interesuara per ta transferuar me te vertete. Ai eshte pjekur dhe eshte gati. Mendoj qe brenda 10, maksimumi 15 diteshdo te mesojme te ardhmen e tij. Po takohemi me lojtarin dhe agjentin e tij per te mbyllur operacionin. Kush merr vesh nga futbolli e kupton potencialin e tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.