Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

576 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Ja kur mund te rikthehem. Edhe femijet e mi…”

Zanetti: “Ja kur mund te rikthehem. Edhe femijet e mi…”
Inter Club Staff

Javier Zanetti po ben nxemjen. Kapiteni i Interit, i cili sot per here te pare ne keto 18 vjet nuk ishte prezent ne diten e pare te grumbullimit parsezonal, flet per demtimin e tij dhe jep nje date ne te cilen mendon te rikthehet: “Idea ime eshte ajo, qe te rikthehem javen e pare te tetorit ne fushe. Po e shikoj kete demtim si nje mundesi qe te rri pak me shume me femijet e mije, por atyre i duket shume e cuditeshme te me kene cdo moment neper kembe, dhe me kerkojne qe te filloj te luaj sa me shpejt.”

Flitet edhe per tranjeret me legjenden zikalter: “Tekniket me te mire qe kam pasur kane qene Bielsa dhe Mourinho. Lojtari me i mire? Ronaldo: I papermbajtshem.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.