Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

801 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Juve: Kete here do te jete nje ndeshje tjeter”.

Zanetti: “Juve: Kete here do te jete nje ndeshje tjeter”.
  • On 27/02/2016, 10:13

“Me Juventusin do te jete nje ndeshje shume e veshtire, por nese arrijm te dalim ne lojen tone me te mire, athere do mund te fitojme”

Scudeto? “Mendoj se do te jete nje lufte e gjate midis Juves dhe Napolit. Edhe pse me nje fillim te veshtire isha i sigurt qe Juventusi do te ringrihej, kan bere merkato te mire dhe Alegri po ben nje pune te madhe”.
Ndeshja e Kupes? “Kete here do te jete dicka tjeter dhe mund te ndodh gjithcka”.
Presidenti? “Presidenti na ka dhene kurajo dhe tani te gjithe duam te bejme mire dhe te arrijme objektivin sezonal: kualifikimin ne Champions League”.
© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.