Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

825 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Juve, luajtem njelloj. Mbi Scudetto…”

Zanetti: “Juve, luajtem njelloj. Mbi Scudetto…”
Andi Prifti

Javier Zanetti ka folur per mikrofonat e RaiSport pas ndeshjes me Juventusin. Ja komenti i tij per barazimin ne San Siro: “Ishte nje Inter i madh, qe u perball me nje skuader shume te forte. Loja ishte e ekuilibruar dhe nuk pashe ndonje ndryshim te madh mes te dyjave. Kampionati eshte akoma i gjate, por duhet te vazhdojme ne kete rruge. Scudetto? Uroj ta marrim. Duam te jemi konkurrues dhe te kthehemi protagoniste. Do ishte bukur te ishim ne gare deri ne fund. Skuadra eshte permiresuar dhe po tregojme soliditet. Sulmuesit po bejne shume mire ne pjesen e tyre“, ka mbyllur kapiteni.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.