Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 19, 2019

Scroll to top

Top

402 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti: “Lamela tek Inter mund te behet! Palacion e zgjedh gjithmone. Dhe vdes per…”

Zanetti: “Lamela tek Inter mund te behet! Palacion e zgjedh gjithmone. Dhe vdes per…”
Donald Elmazi

Javier Zanetti, i intervistuar nga argjentina Rock & Closs, i hap dyert Erick Lameles. “Kalimi i Lameles tek Interi mund te behet, ne Itali zerat po jehojne fort”.

PALACIO  “Po ben nje kampionat te shkelqyer. Eshte nje nga ata lojtare qe dikush do ta kete gjithmone ne skuader”.

ARGENTINA – “E shikoj shume mire, shikoj nje grup te perqendruar. Jam shume i kenaqur me ate qe po ben kombetarja dhe grupi por nuk e fsheh qe po vdes nga deshira per tu kthyer, ka lene shenje ne jeten time”.

INFORTUNIO – “Ne ate moment kam menduar vetem qe doja te luaje dhe nje ndeshje te vetme. Per fat te mire jane akoma me shume”.

INDEPENDIENTE – “Kam realizuar nje enderr duke veshur bluzen e Independientes ne fushen ku me conte gjithmone im ate”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.